Під час артобстрілу загинув старший стрілець Олег Костиренко1-го серпня загинув мешканець Глобинської громади Кременчуцького району Олег Володимирович Костиренко. Під час артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Травневе Бахмутського району Донецької області Олег Володимирович отримав поранення несумісні з життям.

Народився захисник 8 січня 1971 року. Після закінчення школи проходив строкову військову службу в частині спецпризначення повітряно-десантних військ. Після служби створив родину та почав працювати інспектором дорожньо-патрульної служби у відділенні ДАІ при Глобинському РВ УМВС України в Полтавській області. Згодом закінчив школу міліції.

У серпні 2014 року зі зброєю в руках Олег Володимирович пішов захищати українську землю від ворога. Службу ніс в Донецькій та Луганській областях. Повернувся додому в жовтні 2015 року. Рік і два місяці він перебував у зоні бойових дій. З вересня 2016 року до січня 2021 року проходив службу у Глобинському районному військовому комісаріаті, після чого був переведений до 72 окремої механізованої бригади (в/ч А2167), де служив старшим стрільцем - інформує Телеграф

Читайте також: Російські окупанти погрожують повторним наступом на ХарківAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW