Вузькоколійний потяг «Гайворон - Рудниця» змінив розклад рухуВузькоколійний потяг Гайворон — Рудниця курсуватиме щоденно. Винятком стане лише субота. Причиною стало зростання кількості пасажирів на маршруті. 

Про це повідомляють в Укрзалізниці. 

У зв'язку з поступовим зростанням пасажиропотоку з понеділка, 1 серпня, запускаємо денний поїзд №6271/6274 сполученням Гайворон — Рудниця на щоденній основі, окрім суботи. Раніше потяг курсував лише три рази на тиждень — по базарних днях.

Зважаючи на побажання місцевих жителів, відтепер відправлення поїзда з Гайворона об 11:45, прибуття на станцію Рудниця о 15:30. Відправлення у зворотному напрямку о 16:10, прибуття в Гайворон о 20:05.

При цьому вечірній поїзд №6273 Гайворон — Рудниця також змінює розклад руху: відправлення зі станції Гайворон о 17:10, прибуття на станцію Рудниця о 21:25.

Вузькоколійний потяг «Гайворон - Рудниця» змінив розклад руху, фото-1

Тим часом уже тривають роботи з відновлення дільниці Гайворон — Голованівськ, уже восени там поїдуть приміські поїзди.

Нагадаємо, потяг "Гайворон — Рудниця" відновив курсування у жовтні 2021 року. Унікальність маршруту полягає в тому, що він пролягає вузькоколійною лінією, яка збереглася між Вінницькою та Кіровоградською областями. Загальна протяжність раритетної колії становить 750 кілометрів.

Джерело: VinbazarAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW