Павло Кириленко: Навіть маючи надійні укриття, найкращий вихід для цивільних - евакуаціяЗабезпечення укриття населення та стан захисних обговорювалось на  позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася під головуванням міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова за участі начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка.

"На жаль, дане питання актуальне для всієї України, оскільки під ракетні обстріли російських окупантів потрапляє фактично вся територія України. А для Донеччини, яка щодня піддається атакам терористичної російської армії,  особливо, - констатує очільник області  на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". - Тому кожен мешканець області повинен знати і мати, де укритися під час обстрілу".

"Але навіть маючи надійні укриття, кожен має розуміти, що при тій інтенсивності та щільності обстрілів, які ведуть росіяни по нашим містам та селам, найкращий вихід для цивільних - евакуація", - наголосив Павло Кириленко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW