Удар окупантів по колонії в Оленівці: акт тероризму, який планувався заздалегідьВперта позиція росіян і терористів з «лднр» не включати полонених бійців «Азову» до обмінних списків переросла у практичний крок – окупанти вирішили їх таким чином «судити» і звинуватити в обстрілі виправного закладу ЗСУ та західну зброю.

Про це повідомляє редакція. 

Полонені з «Азовсталі» перебували в Оленівці з першого дня полону. Командування ЗСУ і всі решта про це добре знали, тому б ніколи не вдалися до таких обстрілів. А всі ракетні обстріли України – високоточні, що доведено нищенням складів.  

Від Оленівки до лінії фронту – всього близько 5 км. Розміщення полонених у такій локації, до того ж поруч з Донецьком, доводить про намір росіян використовувати бранців у якості «живого жита». Ця стратегія ворога не спрацювала, тому він вчинив криваву провокацію сам. 

росія неодноразово висловлювала наміри не обмінювати «азовців» та судити їх. Тому їх вбивство спричинене ще й бажанням не передавати їх Україні.

Черговий акт тероризму вчинили окупаційні війська росії та її пособники у виправній колонії на Донеччині – цієї ночі вони обстріляли і вбили частину військовополонених, яких перевели в окрему будівлю за декілька днів до обстрілу. 

У свою чергу в українському Генштабі заявили, що уточнюють наслідки ворожого обстрілу: "російські окупанти переслідували, таким чином, свої злочинні цілі – звинуватити Україну у скоєнні «воєнних злочинів», а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там за наказами окупаційної адміністрації та командування зс рф на тимчасово окупованій території Донецької області".

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк назвав цю атаку «ще однією вкрай цинічною провокацією російських окупаційних військ»:

"Безумовно, російські війська завдали по колонії ретельно спланованого удару. В Оленівці немає оперативних військових цілей для української армії. Мало того, наші Збройні сили мають усі інструменти для точної ідентифікації об’єктів, які належить знищити: складів снарядів, оперативно-тактичних штатів, паливних баз.

Масштабність та швидкість інформаційної кампанії російських пропагандистів свідчать про те, що це була саме спланована, організована акція. Ми знаємо, що частину полонених захисників перевели в барак, у який було влучання, за декілька днів до злочину. Класична, цинічна, продумана false flag operation".

Засновник полку «Азов» і лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що «таке поняття як офіцерська честь, а тим більше – дотримання Женевських конвенцій, правил, законів та звичаїв війни, – невідомі росіянам»:

"росія не змогла перемогти «Азов» у чесному бою, тому намагається нас знищити віроломством. Оголошую полювання на кожного причетного до масового убивства – де б ви не ховалися, ви будете знайдені й екстерміновані".

Нагадаємо, що вночі російські загарбники обстріляли виправну установу в Оленівці, звинувативши у цьому Україну.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW