Кабмін подав до Ради законопроєкт, який передбачає складання комплексного іспиту для набуття громадянства УкраїниКабмін подав до Верховної Ради проєкт закону щодо умов набуття громадянства України. Після ухвалення цього закону для отримання українського громадянства необхідно буде скласти комплексний іспит зі знання основ Конституції України, історії України та української мови.

Про це повідомив у Телеграм Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він уточнив, що ті, хто отримають громадянство за визначні заслуги перед Україною, або ті, хто проходять службу в Збройних Силах України й отримали громадянство, мають скласти три відповідні іспити протягом двох років із часу його отримання.

"Український народ своєю сміливістю та згуртованістю сьогодні пише нову історію України. Історію, де подвиг українського війська та всіх українців буде назавжди закарбований в пам’яті поколінь як приклад мужньої та самовідданої боротьби за свободу. І ми не дозволимо ворогам і недругам вкрасти чи стерти нашу історію, знецінити подвиги наших воїнів, митців, учених, подвиги нашої Української держави. Громадянство України — це привілей, який потрібно заслужити знаннями й повагою до основоположних засад нашої країни", - зазначив керівник Уряду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW