Морські порти Одеської області відновили роботуУ зв’язку з підписанням угоди про розблокування українських портів для експорту зерна відновлено роботу в портах Одеса, Чорноморськ і Південний.

Про це повідомили у пресслужбі ВМС ЗСУ.

У ВМС пояснюють, що вихід і захід суден до морських портів здійснюватиметься шляхом формування каравану, який супроводжуватиме корабель лідирування.

"Але передує цьому клопітка робота й спеціалістів-гідрографів. Аби досягти кінцевої мети, в тісному тандемі працюють фахівці Центру навігації, гідрографії та гідрометеорології ВМС ЗС України та філії державної установи «Одеський район Держгідрографії»", - зазначають у пресслужбі ВМС ЗСУ.

Наразі проводяться роботи щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства в одному з портів Одещини. Це роботи, які визначають безпечні шляхи для руху суден, які перевозитимуть українське зерно.

Військові та цивільні спеціалісти проводять пошук підводних об’єктів, встановлюють спеціальні засоби навігаційного обладнання, які допоможуть безпеці судноплавства. Також тривають гідрографічні промірні роботи — визначення глибини, підхідних каналів та рекомендованих шляхів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW