Вчитель-реабілітолог з Вінниці записався до Тероборони, щоб захищати УкраїнуУ Вінниці чоловік, який до війни працював вчителем та реабілітологом в інклюзивно-ресурсному центрі, почав опановувати військову справу. Вінничанин ніколи не думав, що візьме до рук зброю, однак коли постала загроза - не вагався жодної хвилини та пішов добровольцем у територіальну оборону.

Про це повідомляють у 120 бригаді територіальної оборони Збройних сил України.

“У мене зараз просто ненависть до всього російського. Перемога обов'язково за нами! Іншого вибору в нас немає! Я знаю сотні людей, які її наближають: солдати, що воюють, хлопці і дівчата, які займаються волонтерською допомогою, лікарі, які рятують наших захисників”, - поділився чоловік.

Тероборонівець “Сенсей” до війни також працював тренером з карате кіокушинкай у спортивній школі. Захисник чимало винагород зі змагань, адже спортом займається вже 26 років. Зізнається, ніколи не думав, що доведеться взяти до рук зброю.

“Найперше, що зроблю після нашої перемоги - поїду з родиною на сімейний відпочинок. Адже саме вони зараз надихають мене не втрачати віру у те, що ми подолаємо орків”, - наголосив Сенсей.

Джерело: ВінбазарAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW