Обережно, шахраї! Полтавцям пропонують через соцмережі купити дроваУ соціальній мережі з’явилося оголошення про продаж дров паливних від імені Дежлісгоспу.

«Доводимо до відома, що зазначена особа немає жодного відношення до державних лісогосподарських підприємств Полтавщини, а вказані ціни не відповідають державним» - повідомляє Держлісгосп.

Нагадуємо: реалізація дров паливних, яку здійснюють державні лісогосподарські підприємства, відбувається за чіткою процедурою:

Слід звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву, у який вказати обсяг. До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

Здійснити оплату можна через термінал у лісництві або у будь-якому відділенні банку, чи Приват 24.

Після оплати звернутися з квитанцією про оплату повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.

Перелік актуальних цін та контакти відповідальних осіб для купівлі деревини паливної, можна переглянути на нашому офіційному сайті: https://upravles.gov.ua/press/novini-upravlinnya/1656936919

Якщо ви стали жертвою шахраїв невідкладно інформуйте правоохоронні органи. Будьте обачними та ретельно перевіряйте інформацію в оголошеннях!

Читайте також: Через збій додатку "Дія" і помилки в документах багато переселенців не отримали виплати від державиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW