"Завжди дивує": су-шеф зі столичного ресторану готує їжу для захисників з ТернопільщиниЗахищати Україну від ворожих російських пазурів взялися люди різноманітних професій. Так, юнак Микола, який раніше був су-шефом відомого ресторану у Києві, сьогодні готує  смачні страви для військових.

Історію молодого кухаря розповідають "Тернополяни".

Маючи за плечима строкову службу, Миколу мобілізували до лав ЗСУ в перші дні після повномаштабного вторгнення. Сьогодні хлопець виконуючи військовий обов’язок працює кухарем в одній з військових частин на Тернопіллі.
Навіть зі зміною обстановки, нестачею інвентарю, однотипністю продуктів – страви від Миколи завжди дивують, тому що не лише смачні, а й красиві. Готується їжа в польовій кухні, у звичайній кухні виконуються лише деякі процеси.

"Кухар в середині"– саме це відчуття допомагає мені у виборі страв та їх приготуванні. Найбільше люблю готувати страви з м’яса, постійно стараюся здивувати новим асортиментом, цікавою подачею. На кухні мені допомагають співслуживці, тому ми все встигаємо. Хлопці дякують за їжу, часто просять добавки – це для мене найкраща відзнака", - розповідає юнак.

Щодня коштує вишукані страви військовий з селища Коропець, що на Тернопільщині, який сьогодні воює на передовій - Володимир Піцьків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW