В Ужгороді на благодійному "зірковому" футбольному матчі збирали мільйон для ЗСУТакі події, напевно, якнайкраще демонструють звикання й адаптацію людей до війни. Збирали кошти для армії (ціль була оголошена заздалегідь – мінімум мільйон гривень), а заодно – трішки розважались.

Проблема не у розвагах, життя все ж мусить тривати. Проблема у тому, що ми вже реально звикли до війни. Майже пів року цього жахіття, породженого брехливими покидьками з російської федерації.

Головне, аби війна не перетворилася на рутину й не перестала зачіпати душу кожного з тих, хто в тилу, хто – на відносно безпечних територіях. Власне, в цьому була одна з цілей благодійного матчу: нагадати, що там, на лінії зіткнення, хлопці б'ються за нас, а ми допомагаємо, як можемо. До Ужгорода прибуло чи не вдвічі (а може й утричі) більше зірок, ніж було на аналогічному матчі місяць тому. Додалося й футбольних легенд. Погодьтесь, за інших умов, напевно, ви б і не побачили повернення на поле Шовковського, Срни чи Руслана Ротаня.

Ну, розмови про футбол можна упустити. Це якраз той випадок, коли відсутність опису подій, що відбувалися на полі, не бентежитиме не тільки читачів, а й журналіста-автора матеріалу. Головне було фіксувати суму, зібрану під час трансляції завдяки gr-коду. Гроші прибували не в геометричній прогресії, але загалом і не черепашачим темпом. До закінчення першого тайму – під двісті шістдесят тисяч. Точно краще, ніж нічого.

Кошти організатори обіцяють спрямувати на придбання тепловізорів та автомобілів. Вийти на мільйон допомогли розіграші, аукціони та акції у перерві та після матчу. Загалом, з завданням впоралися, хоча взамін тим, хто не любить нав'язливу рекламу, довелося потерпіти численні дифірамби організаторам. Але так працює сучасний світ: хочеш щось – мусиш щось дати у відповідь.

До речі, ще про організаторів. Довелося чути, що Євген Селезньов брав участь не тільки у медійній промокампанії матчу, а й безпосередньо запрошував друзів-зірок та вирішував деякі організаційні моменти. Це нормально. Мабуть, трохи ненормально, що чинний футболіст уже грає на рівні з ветеранами та аматорами. З іншого боку, на лавці однієї з команд-суперниць сьогодні був Володимир Шаран. Тож виступ Селезньова вважатимемо відкритим тренуванням з підвищеною цікавістю.

Такі матчі – це добре. Але краще б не було війни, і не було би їх.

Ігор Семйон, UA-Футбол Фото - Олександр Приходько

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW