Вибухотехніки у Київській області знешкодили понад 54 тисяч вибухонебезпечних предметівНа Київщині продовжуються роботи із розмінування звільнених територій. Так, протягом 22 липня піротехніки знешкодили 405 вибухонебезпечних предметів. Загалом від початку робіт в області вже знешкоджено понад 54 тисяч ВНП.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва - 44.ua" та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, регіону та України.

Як зазначається, 22 липня піротехніки обстежили та знешкодили ВНП у населених пунктах:

  • Бучанського району – м. Буча, с. Нове Залісся, с. Мигалки, с. Язвинка, с. Загальці, с. Озерщина, смт Гостомель, с. Маковище, с. Колонщина, с. Горбовичі, с. Мироцьке, с. Березівка, м. Ірпінь;
  • Броварського району – с. Гребельки, с. Залісся, смт Велика Димерка, с. Рудницьке, с. Лук’янівка, с. Бервиця;
  • Вишгородського району – с. Жерева, с. Максимовичі, с. Млачівка, с. Оране, с. Демидів, с. Козаровичі, с. Обуховичі, с. Катюжанка;
  • Фастівського району – с. Плесецьке, м. Боярка;
  • Білоцерківського району – с. Кам’яна Гребля.

Протягом доби піротехнічні підрозділи обстежили 68,71 га території, з них 0,72 га акваторії водних об’єктів. Перевірили 16 домогосподарств, 13,092 км автомобільних доріг, 12,5 км ліній електропередач знешкодили 405 одиниць ВНП, – розповіли у КОДА.

Усього з початку робіт, за даними КОДА, обстежено 19362,93 га території, з них 41,82 га акваторії водних об’єктів, 1243 об’єктів, 1010,412 км автомобільних доріг, 1104,12 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено 54 105 одиниць ВНП.

Також, як повідомляється, піротехнічними підрозділами ДСНС обстежено прилеглі території 269 закладів освіти на наявність вибухонебезпечних предметів, що знаходяться в деокупованих населених пунктах.

До робіт, як інформує КОДА, залучалися 104 особи та 35 одиниць техніки від ГУ ДСНС Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської областей.

Нагадаємо, ми також писали про те, що станом на 19 липня вибухотехніки перевірили усі населені пункти Київської області на наявність вибухонебезпечних предметів. Але на обстеження території за їхніми межами знадобляться роки. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Крім того, повідомляли, що у селі Андріївка Бучанського району Київської області тракторист підірвався на міні, яку залишили російські окупанти. На щастя, чоловік не постраждав.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW