Світ має знати правду: до Нікополя прибули іноземні журналістиДо Нікополя прибули іноземні журналісти, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Маленьке мирне місто, таким ще донедавна був наш Нікополь, але з 12 липня ворог розпочав регулярні обстріли з РСЗО по житлових кварталах міста.  Тож майже кожного дня до нас приїжджають журналісти загальнонаціональних та міжнародних видань, щоб на власні очі побачити, зафіксувати та показати воєнні злочини російської армії, – йдеться у повідомленні міськради.

21 липня у Нікополь прибули журналісти одного з найбільших італійських видань Corriere della Sera. Також в цей день приїхали й репортери з телеканалу «ICTV». Керуюча справами виконкому Наталя Горболіс показала кореспондентам шокуючи наслідки підступних масованих обстрілів російської армії, від яких понад тиждень потерпає Нікополь. Журналісти зафіксували свідчення очевидців, які пережили обстріли, люди розповідали про найстрашніші хвилини своїх життів.

Окупанти майже щоночі гатять по житлових будинках, школам та лікарням, вбивають та калічать мирних мешканців. За цей час зруйнували або пошкодили десятки приватних будинків і багатоповерхівок, підприємства та навчальні заклади. Серед постраждалих є діти та літні люди.  Весь цивілізований світ має побачити та почути, що коять загарбники в Україні й, зокрема, у Нікополі, – йдеться у повідомленні Нікопольської міської ради.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW