У Нікополі призупинено прийом заявок від бажаючих виїхати з міста на територію районуУ Нікополі призупинено прийом заявок від бажаючих виїхати з міста на більш безпечні території району. Про це повідомив начальник Нікопольської районної адміністрації Євген Євтушенко.

За словами Євтушенка, близько п’ятисот жителів міста Нікополь зателефонували вчора на «гарячу лінію» з приводу тимчасового проживання на території громад Нікопольського району.

Це не евакуація. Суть наших дій полягала в тому, щоб знайти житло на більш безпечній території землякам, які через постійний стрес не можуть залишатися в місті, але не бажають виїжджати з району. В першу чергу, це стосується жінок, дітей, літніх людей, – підкреслив начальник РВА.

Наразі прийом звернень закінчено, влада продовжує шукати нові варіанти. Про знайдені обов’язково буде повідомлено.

Окремо акцентую вашу увагу: якщо ви житель району, маєте можливість тимчасово прихистити в себе містян та відповідне бажання – напишіть про це в коментарях, ми з вами зв’яжемось, – попросив Євген Євтушенко.

Нагадаємо, після чергового обстрілу 20 липня нікопольцям запропонували виїхати за межі міста. Повідомлялося, що на території району є можливість безкоштовно розселити 100 осіб.

Джерело: NikopolnewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW