За любов до України 16-річному хлопцю вибили всі зуби і 5 разів стріляли у головуТам відбувається Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців та Героїв України. До Рівного родина приїхала вперше. Їх запросив рівненський поет Олександр Берестяний. Чоловік пише поему про Степана – їхнього сина, Народного Героя України.

СТЕПАН ЧУБЕНКО – НАРОДНИЙ ГЕРОЙ УКРАЇНИ, ЯКИЙ ЗАХИЩАВ РІДНУ КРАЇНУ БЕЗ ЗБРОЇ, А СЛОВОМ І СПРАВЖНІМ ПАТРІОТИЗМОМ

У липні 2014 року школяра схопили бойовики проросійської терористичної організації «ДНР». Сталося це у Донецьку. Причиною затримання стала – жовто-блакитна стрічка на рюкзаку та шарф футбольного клубу «Карпати», який знаходився серед речей. Бити неповнолітнього хлопця бойовики почали ще в Донецьку. Потім відвезли до Горбачево-Михайлівки, де після страшних катувань розстріляли. Шістнадцятирічного юнака, воротаря футбольного клубу «Авангард» позбавили життя за проукраїнську позицію.

Батьки Степана розповідають, яким був їх син. Вони не ідеалізують його, кажуть, приємно, що про Степана пам’ятають в різних куточках нашої країни.

”Він був бешкетником. З ним, може не завжди було спокійно, але завжди весело. Він не був відмінником: отримував і 11-12 балів з предметів, міг і 5 балів принести. Стьопа займався греко-римською боротьбою і був призером обласних змагань. Потім почав грати у футбол. З друзями в Краматорську заснував Лігу КВК. Допомагав дитячому будинку “Антошка”. Я йому казала, що може там і працевлаштуйся. На що Стьопа сказав, я їх всіх усиновлю тоді. Він був живчиком. Поспішав жити…”

Коли розпочалися події на Майдані, він не залишався осторонь, займався волонтерством. Степан, каже його мама, мабуть, більше розумів, що відбувається, аніж деякі дорослі. Школяр хотів захищати Україну, однак через юний вік робити це фізично можливості не було.

Вічна пам’ять герою!

У Вінниці також щороку згадують Степана. В його честь відбувається турнір з футболу.

Джерело: 33 каналAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW