Вночі по Миколаївщині рашисти нанесли п'ять ракетних ударівПоточна оперативна обстановка на півдні України складна, динамічна, але контрольована.

Як повідомляє ОК Південь, вночі нанесено п'ять ракетних ударів по Миколаївщині. Зенітно-ракетними системами С-300 випущено 20 ракет з тимчасово окупованої Херсонщини. 

Вибухи пролунали біля кількох населених пунктів Баштанського району. Відомо про пожежу пожнивних залишків на полі. В Березнегуватому, внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено 8 житлових будинків. З під завалів врятовано 2 людини. Також приблизно в цей час під ворожий обстріл потрапили об'єкти інфраструктури та житлові будинки в селах Калуга та Висунськ. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами під час виконання вогневих завдань тільки за цю ніч забезпечено зменшення ворожої армії на 11 рашистів і гаубицю «Мста-Б» із тягачем, а також знищено польовий артилерійський склад в районі Дослідного на Херсонщині.

Остаточні втрати уточнюються. 

В корабельному угрупованні ворожого флоту змін не було: 3 ракетних і 3 великих десантних кораблі. Напоготові 24 «Калібри».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW