У Полтаві провели в останню путь тринадцятьох воїнів, які загинули на війні за Україну20-го липня біля Свято-Успенського собору Полтави зібралися сотні людей, щоб провести у останню путь загиблих українських воїнів, які віддали своє життя за країну.

Солдат Остяк Максим Анатолійович загинув 5 липня поблизу Дмитрівки на Харківщині. Йому було 35 років. 

Старший солдат Гречихін Владислав Станіславович загинув 12 липня під час артобстрілу Сіверська на Донеччині. Йому було 25 років.

Солдат Закаблук Тимофій Валерійович загинув 13 липня під час артобстрілу “Градів” поблизу Сіверська Донецької області. Йому було 26 років. 

Сержант Маліченко Анатолій Петрович загинув 13 липня під час артобстрілу “Градів” поблизу Сіверська Донецької області. За день йому мало б виповнитися 50. 

Молодший сержант Ластовін Олександр Володимирович загинув 13 липня під час артобстрілу Сіверська на Донеччині. 

Сержант Кір’ян Анатолій Миколайович загинув 13 липня в районі Мар’їнки Донецької області. Йому було 44 роки. 

Солдат Іващенко Павло Олександрович загинув 13 липня під час артобстрілу Сіверська на Донеччині. Йому було 49 років. 

Старший солдат Луговський Ярослав Романович загинув 13 липня під час мінометного та артобстрілу українських позицій поблизу Вершини Донецької області. Йому було 44 роки. 

Сержант Цвітченко Едуард Валерійович загинув 13 липня під час мінометного та артобстрілу українських позицій поблизу Вершини Донецької області. Йому було 50 років. 

Капітан Лещін Ігор Володимирович загинув 14 липня під час артобстрілу поблизу Сіверська Донецької області. Йому було 49 років. 

Солдат Буданцев Андрій Вікторович загинув 14 липня під час артобстрілу поблизу Сіверська Донецької області. Йому було 38 років. 

Солдат Лисенко Іван Анатолійович загинув 14 липня внаслідок ракетного обстрілу рашистів у Дніпрі. 

Солдат Ломов Микола Володимирович загинув 17 липня під час мінометного та артобстрілу українських позицій поблизу Вершини Донецької області. Йому було 45 років.

Панахиду за загиблими військовими провели єпископПолтавський і Кременчуцький Федір та керуючий Харківсько-Полтавською єпархією ПЦУ високопреосвященний Афанасій.

Після цього рідні, друзі та близькі поклали останні квіти до ніг українських воїнів і провели їх у останню дорогу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW