У Харкові прискореними темпами готують тепломережи до нового опалювального сезонуБригади КП «Харківські теплові мережі» прискореними темпами готують мережі та джерела теплопостачання до нового опалювального сезону.

Як повідомили на підприємстві, до початку опалювального сезону залишилось 88 днів. Поки на одних котельнях тривають планово-попереджувальні роботи, інші - вже у роботі. Фахівці відновлюють об'єкти, які постраждали внаслідок обстрілів. Паралельно з ремонтом тепломеханічного обладнання ведуться будівельні роботи, іноді з залученням працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій для розбору пошкоджених конструкцій.

У Харкові прискореними темпами готують тепломережи до нового опалювального сезону , фото-1«Деякі з пошкоджених котелень перебувають на стадії заповнення мереж водою аж до внутрішньобудинкових мереж. Крім того, прискореними темпами виконується зворотне засипання траншей, де вже завершилися монтажні роботи на магістралях. Це пов'язано з небезпекою обстрілів», - зазначили у ХТМ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW