Двом переправникам нелегалів-ухилянтів обрано запобіжний західЗа клопотанням, погодженим прокурором Ужгородської окружної прокуратури, обрано запобіжний захід двом підозрюваним у незаконному переправленні осіб через держкордон із корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). Чоловіків взято під варту з можливістю внесення кожним по 198 тис. грн застави.

Згідно з даними досудового розслідування, двоє чоловіків – мешканці с. Стрипа та Чопа – налагодили механізм незаконного перетину кордону військовозобов’язаними в обхід офіційних пунктів пропуску. За грошову винагороду у 14 тисяч доларів США вони мали таким чином переправити двох осіб до Словацької Республіки. Надали «ухилянтам» усі необхідні вказівки, зокрема й щодо маршруту, а також забезпечили їх транспортом до с. Палло, що знаходиться у безпосередній близькості до лінії кордону.

Один із підозрюваних супроводжував чоловіків дорогою до вказаного населеного пункту та отримав від них повну суму грошової винагороди, інший вже очікував на спільника в попередньо обумовленому місці. Правоохоронці викрили протиправну схему та затримали обох чоловіків.

Наразі триває слідство, яке здійснює відділення поліції № 1 Ужгородського райуправління поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW