Воєнна розвідка України постійно відслідковує переміщення командних пунктів та техніки ворога на тимчасово окупованих територія УкраїниГоловне управління розвідки МО України цілодобово проводить виявлення місць зберігання боєприпасів, військової техніки, районів накопичення озброєння та шляхів постачання.

до передових окупаційних підрозділів. Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив в ефірі каналу “Апостроф TV”.

Ми розуміємо наскільки військові ресурси рф переважають українські у всіх відношеннях. Ті запаси, які були ще з часів радянського союзу, залишилися на території росії. І щоб збити наступальний темп російської федерації, їхні ресурс необхідно знищувати прямо на полі бою.

Ми комплексно працюємо над своєчасним викриттям командних пунктів та пунктів управління ворога, його живої сили та техніки та оперативно надаємо координати для того щоб вони були знищені.

Ворог реально оцінив цю загрозу і почав переміщувати свої склади на більш дальні відстані від лінії фронту”, – підсумував представник воєнної розвідки України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW