"Ми разом зможемо подолати усі труднощі":у Тернополі одружилися військові НацгвардіїКохання допомагає пережити важкі часи. Так, у Тернополі одружилися офіцер Нацгвардії Віталій та його обраниця Андріана, а також нацгвардієць Андрій та його наречена Таїсія.

Про це повідомили на facebook-сторінці 2 Галицької бригади Національної гвардії України.

Як повідомляють у мережі Facebook, Віталій та Андріана разом уже два роки. Закохані планували одруження ще до початку російського вторгнення.

В березні, після навчання в Національній академії Національної гвардії України, Віталій боронив місто Харків, згодом чоловіка перевели на службу на Захід країни.

"Я пишаюсь Віталієм, він справжній офіцер і чоловік, поряд з яким я почуваю себе захищеною. Впевнена, що ми разом зможемо подолати усі труднощі, які створює нам війна і пронесемо нашу любов крізь роки", – каже наречена нацгвардійця Андріана.

Також у Тернополі на весільний рушничок стали нацгвардієць Андрій та його наречена Таїсія. Пара родом з Чернігівщини. Молоді люди планували одружитися після того, як Андрій завершить строкову службу, але після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів, вирішили не зволікати.

"Як ми хвилювались! Емоції переповнювали. Ми щасливі, що змогли для себе створити таку атмосферу, поміж важких і непростих буднів у військовий час. Мріємо, аби якомога швидше закінчилася ця війна і ми знову будемо разом і більше не розлучатимемось", – розповів Андрій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW