Актор Анатолій Білий, який народився на Вінниччині, звільнився з театру і залишив росіюРосійський актор Анатолій Білий (справжнє прізвище - Вайсман) засудив війну проти України та залишив москву.

Слід додати, що відомий артист народився у Брацлаві на Вінниччині. Виїхати з рф він вирішив ще до ракетного удару по Вінниці. Перші публікації щодо позиції артиста з’явились на початку тижня.

Ще на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 49-річний актор засудив дії кремля, але багато його колег не підтримали дії артиста.

«Так, я поїхав. Так, пішов з театру і взагалі звідусіль. Керуючись поняттям професійної честі, дослужив, дограв, скриплячи зубами й зціпивши зуби, свій 20-й сезон в рідному МХТ, щоб не підставляти театр, і вирвав його з себе з кров'ю. Тому що більше не можу залишатися в країні, яка веде підлу, неправедну, страшну, криваву війну», - заявив уродженець Вінниччини.

Ще на початку війни Анатолій висловив свою позицію на «Дожде» і у соцмережах, але на нього звалилася хвиля ненависті.

«Обрушилася така кількість зла і ненависті, що я зрозумів - це марно, дійсно більшість «за». І я замовк. Напевно, мене можна назвати «пораженцем», - сказав він.

За його словами, росія програла цю війну і він вважає, що багато росіян продовжують перебувати в темряві, не бачачи очевидних речей.

«Я не на білому кону, я сам виходжу зі свого Єгипту кажного дня, і багато чого не вдається, але я стараюсь» - пояснив свої рішення зірка театру.

Слід додати, що актор користувався шаленою популярністю, його називали одним з найбільш затребуваних на сцені. Приміром, нещодавно він виконував роль Майстера у п’єсі за мотивами булгаківського роману «Майстер та Маргарита». А. Білий не тільки театральний актор - він знявся у десятках кінострічок та серіалах.

«Я песиміст і думаю, що темрява, яка прийшла на російську землю, дуже надовго. Сьогодні зранку ракета впала у Вінниці. Загинули дорослі, діти. Я народився у Вінницькій області. З 24 лютого у мене всередині величезний камінь, він тисне і серце моє болить кожен день. Ні війні», - зазначив актор.

Артист залишив росію разом з дружиною Інесою та дітьми.

Джерело: На ПарижіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW