У США і ЄС відреагували на ракетний удар росіян по ВінниціПосол США в Україні Бріджит Брінк заявила, що росія вчинила ще один жахливий напад і забрала життя невинних цивільних, поки експерти зустрічалися на конференції з питань притягнення її до відповідальності за воєнні злочини в Україні.

Про це Бріджит Брінк написала у своєму твітері.

“У той час, як міжнародні експерти зустрічаються сьогодні в Гаазі на конференції з питань притягнення до відповідальності за воєнні злочини в Україні, Росія вчиняє ще один жахливий напад, забираючи життя невинних цивільних у Вінниці. Сполучені Штати будуть разом з Україною, поки Україна не переможе жорстоку агресію Росії”, — написала пані посол.

Після цього спільну заяву оприлюднили головний дипломат ЄС Жозеп Боррель та комісар з кризового регулювання Янез Ленарчич. Вони переконують, що винні у всіх воєнних злочинах в Україні будуть покарані.

“Це звірство у Вінниці є останнім у довгій низці жорстоких нападів, спрямованих проти мирних мешканців та громадянської інфраструктури… Буча, Маріуполь, Краматорськ, Кременчук, Слов’янськ, Часовий Яр, Харків, Одеса, а тепер і Вінниця — збройні сили росії та їхні маріонетки залишають кривавий слід по Україні. Тисячі мирних жителів уже вбито”, — йдеться у заяві.

Нагадаємо, станом на 21:00 14 липня на місці ракетних ударів росіян в центрі Вінниці виявили тіла 23 загиблих. За даними поліцейських, всього у списку зниклих безвісти внаслідок ракетних ударів по Вінниці залишаються 39 осіб.

Джерело: ДІЛОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW