Біля місця відпочинку житомирян встановили контейнери для збору твердих побутових відходівНа адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від Депутата Житомирської районної ради Олександра Міщенка щодо вжиття заходів реагування з приводу систематичного утворення звалищ побутових відходів на території міста Житомира поруч із водоймою «Соколовський кар’єр».

В свою чергу, відповідно до п. 3.2. Положення про управління житлового господарства Житомирської міської ради, одним із основних завдань управління є: участь у розробленні проектів програм соціально-економічного розвитку міста, цільових програм, метою яких є підвищення рівня забезпеченості населення, соціальної та виробничої сфери в сфері видах житлових послуг, поліпшення їх якості, забезпечення охорони навколишнього природного середовища, енергозбереження, а також участь у розробленні містобудівної документації.

Також, відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи» органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.

В зв’язку з цим на адресу Житомирської міської ради надіслано лист-вимогу щодо невідкладної ліквідації несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів у напрямку Соколовського кар’єру та навколо нього, а також щодо вжиття заходів облаштування місць для збору відходів (контейнерних майданчиків).

Як результат, питання сміттєзвалищ навколо Соколовського кар’єру розглянуто на черговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, де Інспекцією взято безпосередню участь.

З метою недопущення утворення звалищ побутових відходів навколо водойми, комісією прийнято рішення поставити два додаткових контейнера для збору твердих побутових відходів та збільшити у літній період кратність вивезення відходів відповідальним перевізником.

"І знову ж звертаємось до органів місцевого самоврядування, не чекайте вимог від Інспекції, а самостійно виявляйте та ліквідуйте порушення", - йдеться в повідомле6нні.

Державна екологічна інспекція Поліського округуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW