Окупанти сьогодні гатили на межі Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто сорокова доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив коротко про безпекову ситуацію.

Окупанти сьогодні гатили по населеним пунктам на Херсонщині, які знаходяться на межі з Дніпропетровщиною. Але наші території обстріляні не були. День в області минув мирно.

Ситуація залишається контрольованою. Критична інфраструктура регіону працює в штатному режимі. Продовжують прибуваюти переселенці: станом на сьогоднішній день в області зареєстровано 287,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Людей забезпечують найнеобхіднішим. Микола Лукашук вдячний очільникам громад за те, що надають біженцям всебічну допомогу.

"Ми сильні, коли ми згуртовані. Працюємо далі, тримаємо фронт кожен на своєму місці. Обласна рада, обласна військова адміністрація, очільники міст та громад – всі роблять свою справу. Перемога обов’язково буде, в нас – найкращі Збройні сили. Віримо в наших захисників, віримо в Президента і в свою державу. 

Правда завжди перемагає. І вона – за Україною.

Тихого вечора", - підсумував Микола Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW