У Львові для всіх охочих проводять психологічні й арт-терапевтичні заняття: як долучитисяНаступне заняття відбудеться 16 липня, там говоритимуть про "емоційні гойдалки"

13 липня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що у Львові охочі можуть відвідати психологічні тренінги та арт-терапевтичні заняття. Їх проводять щосуботи впродовж липня - вересня із 12:00 до 15:00 в корпусі УКУ на вулиці Свєнціцького, 17.

"Проєкт спрямований на підтримку ментального здоров'я учасників, покращення їх психоемоційного стану та запобігання посттравматичного стресового розладу внаслідок пережиття травматичних подій через війну. Тренінги присвячені стресостійкості, пережиття втрати, досвіду насильства в часі війни, емоційної нестабільності і різкої зміни настрою, пошуку ресурсу", - зазначили організатори.

Зокрема, у суботу, 16 липня, спікером тренінгу буде практична психологиня і фахівчиня хабу ментального здоров'я Марія Дубініна. Говоритимуть про "емоційні гойдалки" та роботу з емоціями/ Контактна особа для запису: 0681299889 (Олена).

Читайте також: У семи районах Львівщини відкриють центри для допомоги переселенцям

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW