Підземки в центрі Рівного хочуть обкласти податкомЗараз, оскільки підземні торгові точки знаходяться під землею, їхні власники не сплачують за оренду. Через це міський бюджет недоотримує великі кошти.

Тому міські депутати з фракції «Голос» зареєстрували звернення до Кабміну, щоб той вніс правки у податковий кодекс. Ці правки дозволять брати з підземок країни орендну плату.

- Підземні споруди комерційного призначення орієнтовною площею 10 000 кв.м, які знаходяться у м Рівному на вул. Соборній, перебувають у приватній власності дочірнього підприємства «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал» (право власності зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 12.11.2010, реєстраційний номер майна: 18346757) та здаються в оренду під торгові площі.

Таким чином, суб’єкти господарювання, без оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташоване вищевказане нерухоме майно, використовують її у комерційних цілях, - написано у депутатському зверненні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW