В опалювальний сезон в області має бути не більше 230 тисяч людей - Павло КириленкоОпалювальний сезон на Донеччини обіцяє бути вкрай важким.

Очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко заявив про нагальну необхідність збільшити кількість евакуйованих мешканців Донецької області вчора, 12 липня, в ефірі національного телемарафону.

За його словами саме це є однією з головних умов проведення на Донеччині опалювального сезону, який буде дуже складним через відсутність газу.

"Ми розраховуємо, щоб було приблизно 230 тисяч (не більше) людей на території області на початок осінньо-зимового періоду", - розповів Павло Кириленко.

За словами очільника області, вчора він отримав доповідь з розрахунками по обладнанню та техніці, які необхідно закупити для опалювального сезону, що можливий тільки, якщо в області залишатиметься мінімальна кількість мешканців.

"Зараз кожна громада відпрацьовує питання евакуації, ці дані будуть узагальнені, узгоджені маршрути та місця перебування евакуйованих людей" - сказав Кириленко.

https://youtu.be/8aS23D1BU_0

Вам також може бути цікаво:

  • Сьогодні жителі Слов'янська евакуювалися до Львова
  • Слов’янськ знову під обстрілом: поранено жінку
  • Зі Слов’янська евакуюють маломобільних мешканців (фото)

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW