Наслідки ворожих обстрілів Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто тридцять дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що протягом дня маємо обстріли двох громад у Криворізькому районі.

Вдень ворог з «Ураганів» обстріляв територію Зеленодольська, внаслідок чого сталася пожежа на скошеному полі. Минулося без постраждалих і без руйнувань.

Вдарили окупанти і по Апостолівській громаді: під ворожий вогонь потрапило село Сергіївка. На щастя, там теж без жертв.

Щодо інших територій Дніпропетровщини – все спокійно. Окрім Криворізького району, обстрілів більше ніде не зафіксовано. Окупантів в області немає.

"Триває п‘ятий місяць боротьби України за свою незалежність. Ми пережили 139 надскладних, страшних днів. Скільки ще таких днів доведеться пережити – сказати важко. Але я точно знаю, що Україна обов‘язково переможе. Наша держава – суверенна і незалежна.

Зараз всі наші надії на українських захисників. Тому віримо в ЗСУ, віримо в Президента і разом докладаємо всіх зусиль, аби якнайшвидше подолати ворога. Разом нам під силу все! 

Тихого вечора“, - підсумував Микола Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW