У Сумах відбулися змагання з плавання в рамках Олімпійського місяцяУ Сумах триває Олімпійський місяць. 12 липня у басейні Сумського державного університету змагались вихованці спортшколи для осіб з інвалідністю "Інваспорт", пише Суспільне.

"Сьогодні ми разом з Сумською філією Національного Олімпійського комітету проводимо невеличке свято – свято Олімпійського дня. Зважаючи на всі ті події, які відбуваються в Україні, хочеться, щоб у діток все одно був привід для змагань, привід для того, щоб побути разом, поспілкуватися. Ну, і проявити себе", – розповідає Володимир Босенко, директор школи "Інваспорт".

Ксенія Карімова взяла участь у запливі 50 метрів вільним стилем. Вона у своїй нозології посіла перше місце. Про те, що таке плавання для неї, говорить: "Це спорт, сила і підтримка здоров’я".

Також перші місця 12 липня вибороли Анна Єрмакова, Дмитро Смірнов, Антон Ярошенко та Максим Батура. Крім запливів на 50 метрів вільним стилем відбулась естафета чотири по п’ятдесят метрів. Учасники естафети отримали пам’ятні подарунки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW