Президент України нагородив військовослужбовців із Кам'янеччиниНаші військовослужбовці вчергове нагороджуються високими державними нагородами України.

Високими державними відзнаками Указом Президента України Володимира Зеленського від 7 липня № 473/2022 нагороджено військовослужбовців Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України: 11 з них — медалями та одного – орденом (посмертно). Про це повідомили у військовій частині на Кам'янеччині.

Як зазначено в документі, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі".

Нагороджено:

орденом "За мужність" ІІ ступеня:головного сержанта Ростислава ОСТАФІЙЧУКА (посмертно)

медаллю "За військову службу Україні":

підполковника Олександра МЕЛЬНИЧУКА

підполковника Віктора ПІЛЬКЕВИЧА

майора Любомира ШПЕТКА

штаб-сержанта Миколу БЕЗБОРОДОВА

штаб-сержанта Василя КИФЧУКА

штаб-сержанта Володимира ФЕДАША

головного сержанта Едуарда ІВАНОВА

головного сержанта Олега ЛУК’ЯНОВА

старшого сержанта Ігоря БОЙКА

старшого сержанта Юрія КОЛОСЮКА

солдата Дениса ДОРОФЄЄВА.

Від початку відкритої збройної агресії російської федерації уже п’ятий місяць поспіль військовослужбовці Об’єднаного навчально-тренувального центру непорушно стоять на захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України. Вони демонструють витримку, сміливість, мужність, героїзм, вірність Військовій присязі та щодня здійснюють суттєвий внесок у майбутню перемогу Українського народу над рашистськими окупантами. Пишаємося кожним! Вічна слава всім, хто став на захист нашої держави! Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!, – зазначили у військовій частині.

Читайте також:"На Дністрі врятували людей, у яких посеред річки зламався катамаран".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW