На Тернопільщині поховали військового, який загинув на ДонеччиніНа Тернопільщині поховали ще одного героя Михайла Павлика, який загинув у боротьбі за незалежність України.

Спочатку тіло бійця зустріли в обласному центрі, де він проживав з сім’єю, а потім поховали в рідному селі.  Михайло родом з села Долина Теребовлянської громади. Проживав у Тернополі. Був стрільцем-помічником гранатометника гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки. Загинув 5 липня поблизу населеного пункту Новомиколаївка Краматорського району Донецької області.

9 липня з Михайлом спочатку попрощалися в Тернополі. Віддати шану бійцю зібралися чимало людей. Потім тіло доправили до рідного села бійця. 

Як повідомляють у Теребовлянській міській раді, пізніше тіло Михайла зустріли жителі Теребовлянської громади живим коридором. Люди на колінах стояли з синьо-жовтим та червоно-чорним прапорамиі зі сльозами на очах. На перехресті біля греко-католицької церкви святого Миколая священнослужиті відправили панахиду за упокій душі Героя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW