У Білій Церкві створили комісію з ліквідації стихійної торгівлі08 липня членами виконавчого комітету утворено комісію з питань запобігання та ліквідації торгівлі з рук у невстановлених місцях (стихійної торгівлі) на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Відтак, 7 членів комісії, починаючи з 09 липня цього року, з графіком обстеження територій з 06 год. 00 хв до 20 год. 00 хв, включаючи вихідні та святкові дні, проводитимуть обстеження на території нашої громади.

Мета - виявлення місць стихійної торгівлі та впорядкування дрібнороздрібної торгівлі, захист прав споживачів.

Члени комісії в межах своїх повноважень вживатимуть дієвих заходів щодо протидії та ліквідації стихійної торгівлі на території громади, в тому числі матимуть право здійснювати вилучення продукції, яка реалізується без відповідних дозвільних та погоджувальних документів у невстановлених для цього місцях та притягуватимуть винних осіб до адміністративної відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства України.

Від автора. Такий крок, скоріш за все, пов'язаний з резонансним відео за участю муніципальної варти, що "вірусився" в соціальній мережі 18+. Хоча - це лише припущення. Стихійна торгівля то відома проблема, що вирішується роками і без результатно. Але, чи точно зараз варто з нею боротись так завзято, що аж можновладці мусили створити окрему комісію? Ще те питання. А ви читачі пишіть свої коментарі, що ви з цього приводу думаєте.

Інші новини Білої Церкви тут. 

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами.   

Наш Telegram канал.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW