Голова Закарпатської ОВА виступив в Уряді землі Бургенланд в АвстріїЯк інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА, сьогодні він виступив із промовою перед депутатами парламенту, Урядом землі Бургенланд та іншими громадянами Республіки Австрія.

Сьогодні мав за честь виконати надважливу місію для України – виступити з промовою перед депутатами парламенту, Урядом землі Бургенланд та іншими громадянами Республіки Австрія, котрі чули нас за межами цієї федеральної землі.

Проінформував усіх про військові злочини та терор, який Росія щоденно вчиняє проти українського народу.

Нині, як і всі ці 134 дні, наш лідер – Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський, військовослужбовці, весь український народ героїчно та міцно борються за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Подякував австрійським друзям та партнерам за допомогу у складний час і підтримку в питанні надання Україні статусу кандидата в ЄС.

Виступаючи з трибуни парламенту федеральної землі Бургенланд Республіки Австрія, процитував слова Президента Володимира Зеленського: «Ми бажаємо залишитися такими, якими ми є. Тиранія повинна програти. Щоб Європа могла залишитися такою, якою вона є. Якою вона є зараз. Вільна, відкрита, обʼєднана й здатна бути сильною в різноманітті».

Ми вдячні за те, що Австрія захищає нашу свободу разом з нами.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW