«Не вірте пліткам» – Євген Євтушенко заспокоїв нікопольців щодо «обстрілів»Голова РВА Євген Євтушенко заспокоїв нікопольців і попросив їх не вірити пліткам. Відповідне звернення він оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці пізно увечері 6 липня, передає Nikopolnews.

"В Нікополі розповсюджуються чергові плітки щодо обстрілів певної частини міста минулої ночі. Заспокойтесь будь ласка, це недостовірна інформація, в місті все спокійно. Прошу вас не користуватись інформацією агентства “ОБС”. Отримуйте новини з офіційних та перевірених джерел", – закликав Євген Євтушенко.

Він також розповів, що на Херсонсько-Криворізькому напрямку гаряче. Тому частина мешканців Нікопольського району добре чує звуки роботи артилерії обох сторін. Але бої точаться за межами району.

Зазначимо, що у ніч на 6 липня частина мешканців Нікополя чула гучний звук, схожий на звук вибуху. А пізно увечері цього ж дня в іншій частині міста знову щось «бахнуло». Такі ситуації викликають занепокоєння, а у когось і паніку. Проте, варто дослухатися до порад вірити тільки офіційній інформації, а не пліткам. А офіційні посадові особи запевняють, що у Нікополі все спокійно.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW