Протягом дня ворог декілька разів обстріляв Дніпропетровщину: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто тридцять друга доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що протягом дня ворог обстріляв Криворізький район: поцілили по території сільськогосподарського підприємства у Великій Костромці. Пошкоджено будівлю складу, ворожий обстріл спричинив пожежу. Минулося без постраждалих. 

Також окупанти вдарили по прикордонним територіям Зеленодольська. Руйнувань немає, жертв також.

Вже ввечері по всій країні було оголошено повітряну тривогу. На Дніпропетровщині вона триває і нині, наразі прильотів ворожих ракет в області не зафіксовано. ЗСУ працюють, сили ППО працюють, всі бережуть наш спокій.

"Перемога в цій війні обов’язково буде за Україною. Нам все вдасться. Головне – єдність, підтримка і віра. Віра в наших захисників, в Президента і в те, що українці можуть все. Разом переможемо, бо ми – незламна нація незламної країни", - підсумував Микола Лукашук. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW