"Триває війна. Ви потрібні своїй державі!", - військовозобов'язаним громадянам пояснили порядок виїзду за межі областей, - ДОКУМЕНТГоловнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний наголосив на необхідності дотримання порядку надання дозволу на виїзд військовозобов'язаним за межі районів та областей.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Шановні громадяни - призовники та військовозобов’язані! 

Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! 

Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити.

Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК. 

Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося. 

Порядок надання дозволу за посиланням", - йдеться у повідомленні Головнокомандувача.

Згодом відповідне повідомлення з'явилось і на Facebook-сторінці Генштабу ЗСУ. У ньому сказано:

"Для виїзду за межі областей військовозобов'язані мають отримати дозвіл у ТЦК та СП.

Про це повідомив представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Хлись в етері національного телемарафону, відповідаючи на запитання журналістів.

"Якщо в межах області — не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області — теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані й отримати такий дозвіл", - зазначив офіцер.

Крім того, він нагадав, що відповідні норми законодавства України діють давно та у зв'язку з поверненням великої кількості чоловіків до своїх домівок виникла потреба в актуалізації облікових даних військовозобов'язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу.

Також полковник Олександр Хлись поінформував про використання додатка Дія для військового обліку у майбутньому".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW