Дерев’яні будинки та зона відпочинку з озером: як у Львові будують житло для вагітних переселенок, - ФОТОУ Львові завершують будівництво житла для вагітних переселенок.

Станом на 4 липня у Львові триває будівництво житла для вагітних жінок- переселенок. Будинки фактично уже зведені, підрядник завершує внутрішні та зовнішні роботи. Цього місяця там мають заселитися перші мешканки. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"На завершальній стадії також роботи з благоустрою. Територію навколо будинків розчистили, прокладають доріжки, запроєктували місця під дитячий та спортивний майданчики, розчищене озеро потроху наповнюється водою.

За задумом міста, тут буде рекреаційна зона, де зможуть комфортно відпочивати не тільки жінки, які житимуть у будинках, а й місцеві мешканці", - зазначили у департаменті містобудування міськради.

У Львові завершують будівництво житла для вагітних переселенок
Фото: пресслужби Львівської міськрадиУ Львові завершують будівництво житла для вагітних переселенок
Фото: пресслужби Львівської міськради

Зазначимо, будинки для вагітних жінок, які знайшли тимчасовий прихисток у Львові, зводять за проєктом львівських архітекторів. Загальна площа двох будинків становить понад тисячу квадратних метрів. У кожному будуть створені всі необхідні умови для комфортного проживання. Роботи фінансує Товариство Червоного Хреста.

Читайте також: Як минула доба на Львівщині: головне станом на ранок 4 липня

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW