Чернівецький міський голова отримав відзнаку від Держспецзв'язкуРоман Клічук отримав спецвідзнаку за всебічну підтримку та сприяння роботі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації,   пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Це відбулося під час робочої зустрічі з представниками Служби, а саме з заступниками голови Держспецзв’язку Олександром Потієм та Володимиром Тригубом.

На зустрічі обговорили рівень інформаційної захищеності міста, безпекову ситуацію у сфері комунікації, а також можливість реалізації спільних проєктів.

Принагідно міський голова подякував представникам Служби за те, що з першого дня повномасштабного вторгнення у Держспецзв'язку допомагали вберегти від ворога важливу інформацію та забезпечити безперебійну роботу міських та державних структур.

pB3O3FEOPiYlj9Fn.jpg

Держспецзв’язку – орган, який формує державну політику у восьми сферах. Зокрема, він відповідає за урядовий зв’язок, кібербезпеку, протидіє ворожій технічній розвідці та забезпечує інформаційний захист важливих державних ресурсів.

Читайте також:Буковинські дорожники ліквідовують новоутворені ямковсті та тріщини на автошляхах

На Буковині судитимуть підрядника за привласнення 800 тис. грн з будівництва футбольного майданчикаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW