На Прикарпатті поліцейські задокументували два факти незаконного видобутку та транспортування піщано-гравійної сумішіСпівробітники поліції виявили факти незаконного видобутку та транспортування піщано-гравійної суміші у населених пунктах Молодків та Пнів, Надвірнянської територіальної громади. Транспортні засоби разом з корисними копалинами вилучено, а слідчі здійснюють досудове розслідування, повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

Перший випадок зафіксований близько 8 години у селі Пнів. Там працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вантажний автомобіль ЗІЛ, на якому 66-річний  мешканець територіальної громади намагався вивезти піщано-гравійну суміш. Жодних дозвільних документів надати чоловік не зміг.

Інший факт поліцейські виявили  у селі Молодків, де  зупинили трактор із причепом. Водій хотів  вивезти за межі села незаконно видобуту піщано-гравійну суміш.

Як і в попередньому випадку, жодних дозвільних документів ані на перевезення корисних копалин, ані на їх видобуток, у чоловіка не було.

Слідчо-оперативна група поліції задокументувала обидва факти. 

Автомобілі  працівники поліції вилучили та відкрили кримінальні провадження. Кваліфікували події  за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW