Надал вніс ясність в питання "бомбардування Тернополя" та "потреби покинути місто на кілька днів"Міський голова Тернополя Сергій Надал розповів, що до нього почало надходити дуже багато запитань від тернополян, через те, що в окремих соцмережах почала поширювати інформація про те, що, начебто, мають бути масштабні бомбардування Тернополя і людям потрібно на 3-4 дні покинути місце проживання та виїхати з Тернополя.

– Вкотре прошу усіх: читайте і довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Про що я маю на увазі: це та інформація, яка є на сайті Тернопільської обласної військової адміністрації, на сайті міської ради Тернополя або на сайті Міністерства оборони України.

Якщо така небезпека буде, ми обов’язково про це проінформуємо, коли ж такої офіційної інформації немає, не довіряйте іншій інформації, тому що дуже часто це є не просто не мудрі жарти, а, зазвичай, це роблять шахраї для якихось своїх потреб, – розповів на брифінгу міський голова Тернополя Сергій Надал, повідомляє Номер один.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW