путін озвучив кінцеві цілі війни: про південь України не сказав ні словаПрезидент рф озвучив свої кінцеві цілі війни. Він і досі говорить, що метою так званої "спецоперації" є захоплення Донбасу і створення "умов безпеки росії". А військові злочини на Київщині були всього лиш "відволікаючими діями".

Про повідомляє редакція з посиланням на Радіо Свобода.

"Я ж сказав про це прямо, публічно, на всю країну, на весь світ. Мені додати до цього нічого. Нічого не змінилося. Кінцева мета мною означена – це звільнення Донбасу, захист цих людей, і створення умов, які б гарантували безпеку самої росії. От і все. І робота йде спокійно, ритмічно. Ну, як ви бачите, війська рухаються і досягають тих рубежів, які ставляться як завдання на певному етапі цієї бойової роботи. Все йде за планом", – сказав російський президент.

За його словами, окупація військами рф Київщини була "відволікаючими діями".

"Тактика, запропонована міністерством оборони, генштабом, куди війська рухати, куди пересувати, які об'єкти вражати, що за цей час зробити, коли кілька угруповань перебували там у центрі України, що за цей час мало бути зроблено на Донбасі, а там режим київський готувався до цього вже давно, з 2014 року, тому якісь відволікаючі дії там проводилися", – заявив Путін.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW