Обгорілі іграшки, відірвані людські кінцівки: в Кременчуці продовжують розбирати завали і шукати численних безвісти зниклихУ Кременчуці продовжують розбирати завали, які залишилися після ракетного удару по ТЦ "Амстор".

Станом на ранок 28 червня відомо про загибель 18 людей внаслідок ракетного удару по Кременчуку, ще 36 людей вважаються зниклими безвісти. За медичною допомогою звернулися 59 людей, з них 25 – госпіталізовано, інформує ТСН.

Наразі рятувальникам, які працювали всю ніч, вдалося розібрати лише 50% завалів. У Мережі тим часом публікують фото того, що залишилося від ТЦ після безжального обстрілу РФ.

Усю ніч на руїнах працювала понад тисяча людей – рятувальники, поліцейські, медики та волонтери. На місці ТЦ зараз валяються вцілілі іграшки, які залишилися від дитячого відділу.

Місце ракетного обстрілу у Кременчуці / © Facebook/ ДСНС України

Місце ракетного обстрілу у Кременчуці / Фото: Facebook/ ДСНС України© Facebook/ ДСНС УкраїниНаслідки обстрілу ТЦ

Наслідки обстрілу ТЦ "Амстор" / Фото: Facebook/ ДСНС України

Також на фото, які поширюють у Мережі, видно, що там, де раніше був відділ мобільних телефонів, валяються залишки телефонів, чохлів та аксесуарів.

Натомість журналістка Інна Безугла опублікувала світлину, на якій видно вцілілу вітрину з одягом.

© Inna Bezugla

Фото: Inna Bezugla

Також у сквері навпроти готелю "Дніпровські зорі" містяни організували місце, де кожен може прийти і вшанувати пам'ять загиблих. Кременчужани вже приносять туди квіти та дитячі іграшки.

На місці зараз працює чимало іноземних журналістів. Так, кореспондент ABC News Джеймс Лонгмен, який перебуває на місці трагедії, розповів, що встановлювати будуть не тіла, а частини тіл.

"Це жахливо. Я щойно бачив тулуб із відірваними руками. Від будівлі залишився лише каркас, розміром із футбольне поле", - каже Лонгмен на камеру.

На місці обстрілу в Кременчуці тривають пошуково-рятувальні роботи, здійснюється розбирання пошкоджених будівельних конструкцій за допомогою важкої інженерної техніки та засобів малої механізації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW