Коваль: здійснити вторгнення з Білорусі – складно фізичноОчільник Рівненської ОВА дав інтерв'ю сайту "Сьогодні", де розлого розповів своє бачення про можливість нападу зі сторони білорусі.

Ми виділили основні моменти.

На думку Коваля, здійснити вторгнення з Білорусі – складно фізично. Принаймні, на територію Рівненської області.

Він пояснює, що це пов’язано з такими факторами, як рельєф географічні особливості, вмотивованість людей, підготовка наших захисників.

- Територія Рівненщини – це ліси і болота.

Саме північні райони, які межують з Білоруссю – непрохідні ліси. Крім того, тут протікає 170 річок. Це природні бар’єри для ворожої техніки. А мости над ними можуть бути заблоковані.

Пройти важкою технікою можна лише по визначених автомобільних дорогах. Їх не багато.

Уявімо: є автомобільна дорога – 2 смуги всього, по ній рухається колона ворожих танків. З однієї сторони обабіч дороги – болото, з іншої – ліс. І ось на цій дорозі спрацьовують або міни, або артилерія, або партизанські загони – підбивають перший, другий і останній танк. Ворогам навіть немає як розвернутися.

Тому такої багатогранності вибору для наступу, як, скажімо, на Херсонщині, Луганщині, Донеччині, де є степи, де є простори – у нас немає. Це дуже ускладнює задачу для ворогів.

Ми зараз відпрацьовуємо найголовніше – злагодженість. Адже система оборони області побудована з декількох елементів. ЗСУ і ТрО як окремий вид сухопутних військ – це основа. Окрім того – ДФТГ – це ті, хто також долучається до ЗСУ і, в разі необхідності, виконують бойові задачі. Плюс є силові структури: нацполіція, СБУ й інші воєнізовані органи.

План оборони області – це не просто документ, який пилиться десь на полицях – це жива стратегія, яка постійно змінюється.

Тож ми відпрацьовуємо місце кожного у цій стратегії.

Позиція Рівненської області така: "Ми готові, ми спокійні. І при цьому продовжуємо щоденно посилювати обороноздатність."

Джерело, фото: СьогодніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW