Мешканця Запоріжжя підозрюють у розповсюдженні хакерської програмиУ Запоріжжі оголосили підозру 40-річному чоловіку, який продавав шкідливе програмне забезпечення. 

Про це повідомляє 061. 

Мешканець Запоріжжя продавав хакерські програми для злому облікових записів. За даними слідства, підозрюваний розповсюджував шкідливий програмний засіб “Steler for Gell by HOSANY”, призначений для перехоплення паролів та інших засобів захисту комп’ютерних програм та комп’ютерної інформації. 

Програма, створена на мові програмування “Python”, мала функціонал зі збору паролів облікових записів інтернет-браузерів, паролів облікових записів «Steam», файлів «cookie», текстових файлів форматів «.doc», «.docx», «.txt», «.log» «.rdp», облікові записи криптогаманців, а також створював фото робочого столу та відображав ІР-адресу жертви.

Зібрані дані програма завантажувала до архіву та через зовнішній сервер надсилала до “Telegram”-боту, дані від якого отримувались від покупця

Підозрюваний продавав хакерську програму на сайті і отримував грошову винагороду за її розповсюдження. 

Як повідомила прокурор Дніпровської окружної прокуратури Аліна Пилипчук, фігуранту справи оголошено про підозру за ч.1 ст.361-1 (розповсюдження шкідливих програмних засобів) ККУ. 

Раніше 061 повідомляв, що до суду скерували справу чиновниці мерії Запоріжжя, яку підозрюють у штучному заниженні вартості комунальної землі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW