Сумчанам пояснили, хто має право на «Одруження онлайн» під час війни



Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану. Відтак поряд з класичною процедурою одруження набирає популярності так зване «Одруження онлайн», яким можуть скористатися військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров’я тощо.

Поряд зі звичною процедурою укладення шлюбу в стінах відділу державної реєстрації актів цивільного стану, факт реєстрації одруження вищевказаних осіб також може засвідчуватися актом, який складається безпосереднім командиром (керівником) та скріплюється гербовою печаткою (якщо така є) відповідного військового формування чи закладу. В такому випадку реєстрація шлюбу може відбуватися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку, за участю двох свідків.

Заключним етапом укладення такого шлюбу є надсилання командиром акту до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану для складення актового запису про шлюб у паперовій формі та внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян з подальшою видачею подружжю свідоцтва про шлюб у паперовому вигляді.

Варто зазначити, що з початку повномасштабного військового вторгнення на Сумщині понад 40 шлюбів зареєстровано без присутності одного з наречених.

За матеріаламисектору комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW