Калінінград став білю путіна та може перетворитися на безлюдну пустелюПозиція Литви щодо блокування Калінінградської області наразі хвилює путіна не менше ніж ситуація в Україні.

Про це повідомив експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак в інтерв'ю ТСН.

"Литва за останні тижні стала найбільш болючим питанням для російської федерації. Навіть не Україна. Путін там ще мріє, що йому вдасться передавити Україну не зараз, так може трошки пізніше. Навіть Казахстан з його прямою образою від Токаєва про невизнання "лднр" навіть не так болюче прийняв, як випад Литви, яка на виконання санкцій Євросоюзу просто заборонила транзит певних вантажів через свою територію до Калінінграда", – сказав експерт.

За його словами позиція Литви щодо заборони транзиту деяких товарів до анклаву росіян і особисто для путіна є образою, яка буде наростати.

"Через деякий період часу, він у тижнях вимірюється, будуть вводитися додаткові обмеження на транзит інших вантажів до Калінінграда. Це стосується товарів і загального вжитку, і в першу чергу палива, вугілля, бензинів, дизпалива. Тобто є всі перспективи, що ця територія - Калінінград - просто перетвориться на безлюдну пустелю і там не буде нічого!", – зазначає він.

За словами експерта, навіть морські перевезення не вирішать питання забезпечення Калінінградської області, оскільки логістика заточена на залізничне сполучення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW