Рашисти обстріляли два райони на Миколаївщині: потерпілих немає, але зруйновані дитячий садок та житлові будинкиМинулої доби рашисти знову обстріляли Баштанський та Миколаївський райони. 

Як повідомляє Миколаївська облдержадміністрація, постраждалих немає, але зруйнований дитячий садочок та пошкоджені житлові будинки. 

Так у Баштанському районі вдень, 26 червня, обстрілів зазнала Широківська громада. Влучання були переважно по сільськогосподарських угіддях, пошкоджено два житлових будинки. Потерпілих немає.

Також близько 04:30, 27 червня, Широківську громаду було знову обстріляно. Зруйнований дитячий садочок та житловий будинок, також було влучання по дитячому майданчику. Потерпілих немає.

Близько 04:00, 27 червня, були обстріли смт Березнегувате. В результаті чого пошкоджені житлові будинки. Інформація щодо потерпілих уточнюється.

Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Також продовжуються обстріли сіл по лінії розмежування. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

У Миколаївському районі вчора, 26 червня, протягом дня були обстріли села Лимани Галицинівської громади. Потерпілих немає.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW