В Ізраїлі криворіжці долучились до акції на підтримку полонених захисників Маріуполя, - ФОТО, ВІДЕОВ Ізраїлі пройшов Міжнародний мітинг на підтримку полонених захисників Маріуполя “Azovstal. Free Mariupol Defenders”.

Про це кореспонденту 0564.ua повідомив учасник акції - криворіжець Віталій. 

Вчора, 25 червня, в Тель-Авіві пройшов мітинг на підтримку полонених з Азовсталі. Як зазначили організатори заходу - "Israeli Friends of Ukraine", мета акції - привернути увагу світової спільноти до питання звільнення наших Героїв і недотримання росією Женевських конвенцій.

Під час акції в Тель-Авіві люди розгорнули 30-метровий прапор України. Присутні також мали символіку України на своєму одязі або тримали Державний прапор України.

Під час акції звучали українські пісні, а найбільше місцеві підспівували, коли звучала пісня "Ой, у лузі червона калина" у виконанні Андрія Хливнюка.

Присутні скандували "Free Azovstal!", а на плакатах були написи "Azovstal. Free Mariupol Defenders", "Save Azov Help Ukraine" і побажання путіну. 

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW