Василь Петьовка привітав тячівського спортсмена з перемогою в Чемпіонаті Європи24 червня 2022 року тячівський міський голова Іван Іванович Ковач урочисто привітав Євгена Поковбу з перемогою у Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби.

Іван Іванович від усієї громади висловив Євгену подяку за його успіх і таку потрібну в цей час перемогу.

Вітання прозвучали й на адресу тренерського колективу та особисто тренера Ковернюка Богдана, який разом з Євгеном здобув золоту медаль на Чемпіонаті Європи.

Не оминув увагою таку заслужену перемогу і наш земляк, народний депутат України Василь Васильович Петьовка. Помічники Василя Васильовича привітали переможця та тренера, нагородивши подякою від імені депутата та цінним подарунком.

Євген Іванович Поковба народився у 2005 році в селі Руське Поле Тячівського району Закарпатської області.

Греко-римською боротьбою почав займатися змалечку, з 10 років, під керівництвом тренера Ковернюка Богдана Васильовича.На своїх перших змаганнях посів третє місце у чемпіонаті Тячівського району.З 2019 по 2020 рік Євгена тренував заслужений тренер України, тепер вже покійний Болдижар Йосип Юрійович.

В 2021 році Женя став чемпіоном України в ваговій категорії 45 кг і ввійшов у збірну команди.

А в червні 2022 року Євген Поковба виграв національний відбір і отримав змогу представляти нашу країну на європейській арені, де й став переможцем у своїй ваговій категорії.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW