На Львівщині презентували відшиту з фото сорочку Степана Бандери, - ФОТОЦе вже 30 сорочка в межах просвітницького проєкту Тетяни Зез "Вишивка в одязі видатних українців".

25 червня на Львівщині у Стрию в музеї "Родини Бандерів" презентували відшиту з фото сорочку Степана Бандери. Про це повідомили у пресслужбі Стрийської міськради. 

"Це вже 30 сорочка в межах просвітницького проєкту Тетяни Зез "Вишивка в одязі видатних українців". Пані Тетяна - переселенка з Донецька, що координує проєкт заради збереження національної пам'яті, популяризації української вишиванки та історичної правди про українську еліту минулих століть.

Уже "вийшли в світ" копії нарядів Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Марії Заньковецької, Максима Рильського, Михайла Старицького та багатьох інших видатних українців", - йдеться у повідомленні. 

Амбасадором вишивки Бандери став відомий історик, громадсько-політичний діяч, дослідник визвольного руху в Україні Володимир В'ятрович. Під час презентації у Стрию він був зодягнений саме у ту першу сорочку ручної роботи, яку виготовила вишивальниця зі Львова Оля Лелик. 

У Стрию презентували відшиту з фото сорочку Степана Бандери
Фото: stryi-rada.gov.uaВолодимир В'ятрович
Фото: stryi-rada.gov.ua

Читайте також: У Львові лікарі провели операцію 70-річній жінці з Херсона, яку побили окупанти

Фото на головній: stryi-rada.gov.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW